Mgr. Bc. Zdenka Hanyšová Celá

Kouč osobního rozvoje, Životní kouč, Karierový kouč

Jsem žena, která vnímá, že zrání je krásná věc. Vím, že prostor pro rozvoj je nekonečný a i vám jej pomohu objevit.

Pardubice

Poptat konzultaci

Něco o mně

Kouč Mgr. Bc. Zdenka Hanyšová CeláMám ráda lidi a ráda je (i sebe) inspiruji a propojuji. Tvořím, raduji se, rozvíjím se  v trpělivost a schopnosti naslouchání, protože už vím, že méně mluvit znamená více se dozvědět. Ladí mně věta Všechno je, jak má být a moc mi pomáhá nechat někdy věci více plynout.Ráda se potkávám s lidmi, kteří stejně jako já jsou nadšení tím, co dělají, co se učí, co žijí. Ráda pracuji s klienty, kteří vědí, co chtějí, nebo si na to chtějí přijít. Baví mě nekonečné rozhovory s mým mužem o všem možném. Jsem ráda se svými dětmi, které mi připomínají, jak život letí; jsem ráda s vnuky, kteří mě inspirují nebát se být znovu občas dítětem. 

Zkušenosti:

Léta jsem pracovala v médiích (Český rozhlas, Deník). Nyní se specializuji se na služby v oblasti komunikačních dovedností, vztahů s veřejností (PR), a s médii (MR) a v marketingové komunikaci, a to už 17 let. Nyní je už pět let mojí školou Koučink akademie Libchavy.

 

Chcete si o koučování jen tak popovídat? Setkáváte se s tímto pojmem tak často, že vám vrtá hlavou, oč vlastně jde? Bude pro vás užitečné dostat odpovědi na své otázky? Nebo si tak trochu i vyzkoušet roli koučovaného? Zjistit, co se vlastně při koučování děje? Možná si i trochu i hrát a relaxovat?

Těm, kteří za námi přijdou poprvé, nabízíme hodinu zdarma.

Přijďte za námi do našeho studia v ul. Sv. Anežky České č. 32, Pardubice – Staré Město. Můžeme se sejít i na Vámi navrženém místě, například v příjemné kavárně. Podmínky si můžeme domluvit poté, co nás budete kontaktovat.

 Přijďte ochutnat dobrou kávu i koučovací přístup.

Kontaktujte nás

(Více v odkazu HanyCom)

Vzdělání jsem si ve svém aktivním učícím se desetiletí před svou padesátkou doplnila o vysokoškolské studium žurnalistiky a posléze marketingových komunikací. V posledních šesti letech se rozvíjím v koučinku.

Koučuji a s manželem vedeme rozvojová setkání koučovacím přístupem.


Vzdělání a výcviky:

I. a II. spirála kouče v Koučink Akademii Libchavy - 136 hodin. (výcvik akreditovaný ACSTH). Výcvik Manažer koučem v Koučink Akademii Libchavy.

 


Kouč Mgr. Bc. Zdenka Hanyšová Celá

O mém koučování

Koučink zaměřený na cílové skupiny:

Jednotlivci
Páry a rodiny
Top management

Typ koučování:

Osobní
Koučování při chůzi
Online koučování

Koučování v jazycích:

Čeština

Základní cena koučinku pro samoplátce:

Od 1500 Kč
za hod

Nabízím Pro bono koučování:

Ano

Počet odkoučovaných hodin:

150

Hlavní místo působiště:

Pardubice

Koučování v krajích:

Královéhradecký
Pardubický

Hlavní místo působiště