Ing. Iveta Hlaváčová MBA

Business kouč, Vztahový kouč, Kouč osobního rozvoje

Svým klientům pomáhám tvořit osobní i profesní život k jejich vlastní spokojenosti. K vnitřnímu vyladění, energii, emoční rovnováze a harmonii v mezilidských vztazích.

Praha

Poptat konzultaci

Něco o mně

Kouč Ing. Iveta Hlaváčová MBA„Moje práce mě baví. Dělám ji tak, jak nejlépe umím, profesionálně, s nadšením a s respektem k prostředí, ve kterém klienti žijí.“  Při své práci uplatňuji systemický  přístup v koučování, supervizi a rodinné terapii, ale inspiruji se i jinými směry (více zaměřenými na práci s tělem, emocemi nebo programováním lidské mysli). Přístupy  z jednotlivých směrů tvořivě kombinuji takovým způsobem, aby se vzájemně synergicky doplňovaly a  co nejlépe sloužily potřebám klienta.  V mém osobním stylu a přístupu se také odráží  moje životní zkušenosti. V tomto případě považuji za nejcennější zdroj životních zkušeností a inspirace svoji roli matky, partnerky a cestovatelky. 

Zkušenosti:

Mám 18 let zkušeností a znalostí firemního prostředí na manažerských, konzultantských i jiných pracovních pozicích. V posledních letech se věnuji převážně koučování manažerů i celých týmů v malých a středních podnicích.  V oblasti osobního rozvoje doprovázím a podporuji jednotlivce, páry i celé rodiny v tíživých životních situacích a na cestě k spokojenosti se sebou samým nebo v mezilidských vztazích. Působím též jako kouč a lektor na akademické půdě nebo mentor studentského start upu. Pořádám také workshopy zaměřené na osobní rozvoj,  komunikaci, mediaci aj.


Vzdělání a výcviky:

Hermés Group, Institut pro systemickou supervizi  a koučování

GI Institut, Pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie v systemické rodinné terapii, akreditovaný pro zdravotnictví

Masarykův ústav vyšších studií při ČVUT- Specifický výcvik pro kouče

Masarykův ústav vyšších studíí při ČVUT- Nadstavbový výcvik pro kouče

Ing.,  Vysoká škola ekonomie a managementu

MBA, Vysoká škola ekonomie a managementu


Kouč Ing. Iveta Hlaváčová MBA

O mém koučování

Koučink zaměřený na cílové skupiny:

Jednotlivci
Páry a rodiny
Týmy a skupiny
Top management
Znevýhodněné skupiny

Typ koučování:

Osobní
Při výkonu (profese / sportu)
Koučování při chůzi
Online koučování

Koučování v jazycích:

Čeština
Němčina

Základní cena koučinku pro samoplátce:

Od 1000 Kč
za hod

Nabízím Pro bono koučování:

Ano

Počet odkoučovaných hodin:

750

Hlavní místo působiště:

Praha

Koučování v krajích:

Praha
Liberecký
Středočeský

Hlavní místo působiště