Ing. Petra Sršňová

Business kouč, Vztahový kouč, Životní kouč

Profesionální kouč a lektor se zaměřením na týmový, profesní a životní koučink. Oblíbené motto: "Think different and then again."

Nučice

Poptat konzultaci

Něco o mně

Kouč Ing. Petra SršňováJsem profesionální kouč a lektor využívající techniky světoznámých představitelů koučinku, jakými jsou John Whitmore či Marilyn Atkinson. Zabývám se i neurolingvistickým programováním mozku, které mi umožňuje u klientů odbourávat úzkosti, návyky a omezující vzorce chování. Osobnímu rozvoji se věnuji více než 10 let. Koučink se stal mým koníčkem i profesí, která mě velmi naplňuje.Zabývám se týmovým a individuálním koučinkem, působím jako lektor v koučovací akademii a připravuji a prezentuji rozmanité workshopy pro skupiny a týmy na míru. Mými klienty jsou především manažerské týmy, manažeři a podnikatelé. Koučuji a prezentuji v českém a anglickém jazyce.

Zkušenosti:

Vystudovala jsem obor Řízení podniku a podnikové finance, které mi umožnilo lépe porozumět způsobům řízení jednotlivých oddělení ve firmách i firmám jako celku. Své zkušenosti v oblasti businessu jsem získala skrze lektorování angličtiny ve velkých firmách, svoji podnikatelskou činnost, práci v personalistice i v roli manažerky v oblasti fúzí a akvizic (prodej společností). Absolvovala jsem Výcvik profesionálních koučů, Přepis limbického otisku, Family Coaching i Týmový koučink.

Vzdělání a výcviky:

Akreditovaný výcvik profesionálních koučů Přepis limbického otisku Family coaching Týmový coaching
Kouč Ing. Petra Sršňová

O mém koučování

Koučink zaměřený na cílové skupiny:

Jednotlivci
Týmy a skupiny
Zaměstnanci
Top management
OSVČ

Typ koučování:

Osobní
Při výkonu (profese / sportu)

Koučování v jazycích:

Čeština
Angličtina

Základní cena koučinku pro samoplátce:

Od 1000 Kč
za hod

Nabízím Pro bono koučování:

Ano

Počet odkoučovaných hodin:

100

Hlavní místo působiště:

Nučice

Koučování v krajích:

Praha
Plzeňský
Středočeský
Zlínský

Hlavní místo působiště