Mgr. Bc. Zdenka Hanyšová Celá

Kouč osobního rozvoje, Životní kouč, Karierový kouč

Věnuji se individuálnímu koučinku i koučování týmů Poskytuji mentorink v oblasti vztahů s vnitřní i vnější veřejností ve firmách, neziskových organizacích a veřejné správě.

Pardubice

Poptat konzultaci

Něco o mně

Kouč Mgr. Bc. Zdenka Hanyšová CeláMám ráda lidi a ráda je (i sebe) inspiruji a propojuji. Tvořím, raduji se, rozvíjím se  v trpělivost a schopnosti naslouchání, protože už vím, že méně mluvit znamená více se dozvědět. Ladí mně věta Všechno je, jak má být a moc mi pomáhá nechat někdy věci více plynout.Ráda se potkávám s lidmi, kteří stejně jako já jsou nadšení tím, co dělají, co se učí, co žijí. Ráda pracuji s klienty, kteří vědí, co chtějí, nebo si na to chtějí přijít. Baví mě nekonečné rozhovory s mým mužem o všem možném. Jsem ráda se svými dětmi, které mi připomínají, jak život letí; jsem ráda s vnuky, kteří mě inspirují nebát se být znovu občas dítětem. 

Zkušenosti:

 

Absolvovala jsem výcvik 137 hodin profesionálního koučinku v První a Druhé spirále kouče v Koučink akademii Libchavy. Tento výcvik je akreditovaný ACSH a schválený ICF a dále se vzdělávám na cestě profesionálního kouče. 

Jsem členkou  Mezinárodní federace koučů (ICF).

  Ve svém životě si cením zkušeností, které jsem získala při svém dlouhodobém působení v Českém rozhlase Hradec Králové a v tištěných médiích a v práci tiskové mluvčí velké státní firmy. V současné době se koučovacím způsobem věnuji rozvoji vztahů s veřejností u všech typů organizací, neziskově pomáhám osvětě netradičních způsobů vzdělávání a rozvoje.   Vystudovala jsem žurnalistiku na UP v Olomouci a marketingové komunikace na UTB ve Zlíně.  
(Více v odkazu HanyCom)


Vzdělání a výcviky:

I. a II. spirála kouče v Koučink Akademii Libchavy - 136 hodin. (výcvik akreditovaný ACSTH). Výcvik Manažer koučem v Koučink Akademii Libchavy.
Kouč Mgr. Bc. Zdenka Hanyšová Celá

O mém koučování

Koučink zaměřený na cílové skupiny:

Jednotlivci
Páry a rodiny
Týmy a skupiny
Zaměstnanci
Top management

Typ koučování:

Osobní
Koučování při chůzi
Online koučování

Koučování v jazycích:

Čeština

Základní cena koučinku pro samoplátce:

Od 1500 Kč
za hod

Nabízím Pro bono koučování:

Ano

Členem asociací:

ICF ČR
ICF GLOBAL

Počet odkoučovaných hodin:

220

Hlavní místo působiště:

Pardubice

Koučování v krajích:

Královéhradecký
Pardubický
Vysočina

Hlavní místo působiště