Ing. Jana Fialová CPC

Životní kouč, Business kouč, Karierový kouč

Mojí vizí je objevit v každém klientovi jeho jedinečnost, možnosti a chtíč dosahovat toho nejlepšího v každý okamžik života.

Poptat konzultaci

Něco o mně

Kouč Ing. Jana Fialová CPCOd dětství jsem optimista a veslý člověk, který miluje lidi kolem sebe. Nejspokojenější jsem, pokud se lidem kolem mne daří, jsou šťastní a spokojení.Koučovat byl můj sen už od studií na vysoké škole. Můj nejvyšší záměr je pomoci lidem objevit v sobě to nejlepší a jít za tím. Dosahovat svých cílů, snů a vizí a to tak, aby byli šťastní a spokojení ve všech částech svého života - osobní, pracovní, k sobě samému. Věřím, že každý může být úspěšný, pokud si to dovolí.V koučinku zúročuji své dlouholeté zkušenosti s vedením lidí, zkušenosti z oblasti personálního řízení a řízení lidského potenciálu.

Zkušenosti:

Firemnímu koučinku se věnuji od roku 2012.
V roce 2018 jsem složila zkoušku z Celostního koučování a získala tak možnost nazývat svoji pozici oficiálně Kouč. Zároveň jsem prošla výcvikem Family Coachingu.

Pracuji na sobě v oblasti osobnostního rozvoje - nejvíce na tréninzích Andyho Winsona, Marka Džirazy, Jana Mühlfeita, v oblasti psychosmatiky u MUDr. Jarmily Klímové.
Získávat nové zkušenosti a informace a přenášet je klientům do jejich profesních i osobních životů je pro mne koníčem. První testovací "králík" nových znalostí jsem samozřejmě já :).


Kouč Ing. Jana Fialová CPC

Koučink zaměřený na cílové skupiny:

Jednotlivci
Týmy a skupiny
Zaměstnanci
Top management
OSVČ

Typ koučování:

Osobní
Telefonické
Online koučování

Nabízím Pro bono koučování:

Ano

Počet odkoučovaných hodin:

450

Koučování v krajích:

Jihomoravský
Olomoucký
Zlínský