Mgr. Petra Šimková

Kouč osobního rozvoje, Výkonový kouč, Karierový kouč

Všechno jde, když člověk chce. Důležité je dát sám sobě povolení.

Jesenice

Poptat konzultaci

Něco o mně

Kouč Mgr. Petra ŠimkováMou prací a zároveň radostí je pomáhat lidem profesionálně a osobnostně růst a ukazovat jim jednoduché a efektivní cesty, jak dosahovat svých cílů. 

Zkušenosti:

Vystudovala obor pedagogika a pedagogicko-psychologické poradenství na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Od roku 2002 realizuje a metodicky připravuje semináře a tréninky v oblasti manažerských, prezentačních, lektorských a komunikačních dovednostech, asertivity, argumentace, etikety, moderace / facilitace, výběru zaměstnanců behaviorální metodou, sebeřízení a seberozvoje, time a stress managementu, týmové spolupráce, zpětné vazby, zvládání krizových a konfliktních situací atp.

Od roku 2002 pracuje v oblasti vzdělávání dospělých. Začala jako manažerka vzdělávacích projektů, poté odešla do nadnárodní společnosti působící v bankovnictví, kde započala profesní dráhu lektora a trenéra. Posléze pracovala v oddělení HR jako manažer dlouhodobého vzdělávání pro talenty a interní trenéry.

Během své praxe absolvovala výcvik trenérů akreditovaný společností Team Training, různé semináře manažerských dovedností vedené zahraničními i českými lektory. Rozvíjí se také pomocí nástrojů on-line vzdělávání.

Od roku 2005 připravuje a realizuje Assessment a Development Centra pro své klienty.

Absolvovala akreditovaný výcvik koučů pod vedení Radvana Bahboucha.

Od roku 2012 koučuje jednotlivce.*

Od roku 2007 pracuje jako nezávislý lektor, trenér a konzultant v oblasti manažerských, obchodní a lektorských dovedností a rozvoje osobnosti.

Píše články z oblasti rozvoje osobnosti na blog www.koucinkportal.cz a na svůj blog www.petrasimkova.cz


Vzdělání a výcviky:

Mgr., Filozofická fakulta Univerzity Karlovy

Akreditovaný výcvik Radvana Bahbouha QED Group


Mé články na Koučinkportálu:

Petra Šimková

Mou prací a zároveň radostí je pomáhat lidem profesionálně a osobnostně růst a ukazovat jim jednoduché a efektivní cesty, jak dosahovat svých cílů. 

Úspěch se skrývá ve vaší mysli

Většina lidí touží po úspěchu. Po svém vlastním úspěchu, ať už má jakoukoliv podobu. Přesto ale mnoho lidí úspěchu nedosáhne. Jak je to možné? Odpovědí na tuto otázku existuje celá řada. Dovolte mi dnes...

Jak rozpoznat manipulaci

Stává se vám někdy, že se  necháte někým manipulovat? Že na první pohled vůbec nepoznáte, že s vámi někdo manipuluje a zjistíte to, až když druhému vyhovíte? Co je vůbec manipulace a jak jí poznáme?...

Proč? Proč? Proč?

O jednom dubnovém víkendu jsem se zúčastnila s našimi dětmi florbalového turnaje coby fandící a podporující rodič. Seděla jsem na tribuně a držela všechny palce, co jsem měla. A nebyla jsem sama. Většina přítomných rodičů dělala...

Dělám s radostí, co musím

Jaké činnosti ve svém životě MUSÍTE dělat? A jakou radost vám přinášejí? V minulosti jsem si „otravovala“ náladu činnostmi, které jsem prostě MUSELA udělat, ať už jednorázově, či pravidelně. Nijak jsem nepřemýšlela nad tím, že...