Veronika Kovářová

Business kouč, Životní kouč

Podporuji podnikatelky a ženy na manažerských pozicích v dlouhodobě udržitelném progresu nejen v business světě, ale i v soukromí.

Poptat konzultaci

Něco o mně

Kouč Veronika KovářováVěnuji se psané tvorbě, motivačnímu koučinku a mentorinku. Podporuji ženy na cestě seberealizace, a to v kontextu dlouhodobě udržitelné spokojenosti v pracovní oblasti s ohledem na nejvyšší hodnotové rámce. Co na své práci miluji? Být svědkem momentů, kdy se klientkám zlepšuje kvalita života díky vnitřní transformaci. Tehdy vnímám obrovský smysl. Na téma sebepoznání vám mohu doporučit svou knihu Životní nadhled.

Zkušenosti:

Ve své praxi velmi efektivně zhodnocuji 13 let v nadnárodních korporacích, odkud jsem odcházela se zkušenostmi ze seniorské a manažerské pozice. Díky těmto cenným zkušenostem dostávám možnost lépe pochopit niterné procesy žen, na které je vyvíjen tlak spojený s vysokou zodpovědností plynoucí z pracovního nasazení. Koučinku se věnuji od roku 2014, kdy jsem se rozhodla ke změně pracovního uplatnění. I za tuto zkušenost jsem nesmírně vděčná, neboť mi dává další možný rámec, jak podpořit ostatní k uskutečnění změny.

Vzdělání a výcviky:

Vysokoškolské vzdělání Právní specializace ve veřejné správě s rozšířením o studium sociálních studií, absolvování akreditovaného programu MŠMT Profesionální kouč a certifikovaný program NLP Practitioner (neurolingvistické programování).
Kouč Veronika Kovářová

Koučink zaměřený na cílové skupiny:

Jednotlivci
Týmy a skupiny
Zaměstnanci
Top management
OSVČ

Typ koučování:

Osobní
Online koučování

Základní cena koučinku pro samoplátce:

Od 2500 Kč
za hod

Nabízím Pro bono koučování:

Ano

Počet odkoučovaných hodin:

450

Koučování v krajích:

Praha

Mé články na Koučinkportálu:

KLÍČOVÝ POSUN VE VZTAZÍCH

Někdy je celkem zajímavé pozorovat, jak dva zdánlivě odlišní lidé si rozumí. Všímavějšímu jedinci by se mohlo zdát, že porozumění probíhá i beze slov; stačí pohled nebo gesto a vše je řečeno. Stav ideál,...

Jak překonat strach ze změny

Potenciál posunu vpřed tkví v překonání strachu udělat to, k čemu jsme vedeni. Pokud přijmeme ten fakt, že v každý moment dostáváme přesně to, co potřebujeme, zbavíme se postupně strachu, který nám předkládá falešné...