INTECO – Integrativní kouč v Brně (Pozor! Speciální sleva pro dvojice pouze od 12.-21.10.)

Akreditovaný výcvik / Výcvik
Říj 25 2021

Speciální sleva 10 % z ceny výcviku v Brně pro přihlášené dvojice
v termínu
od 12. do 21.10.2021.

Neváhejte a přihlašte se do výcviku s kolegyní/kolegou či kamarádkou/kamarádem. Ušetříte tak až 4.950 Kč za osobu.

 

Akreditace MŠMT dle standardů ICF – číslo akreditace: MSMT-7327/2018-1/128

Časová dotace: 203 výukových hodin, kurz koučování INTECO – Integrativním kouč má výcvikový charakter. Jde o roční výcvik v koučinku.

V průběhu 1 roku procházíme 203 hodin výuky, tréninků a supervize. Metodicky jsme propojili techniky a přístupy čtyř koučovacích stylů. Každý člověk je jiný a v našem pojetí by měl být kouč schopen použít přístup, který bude klientovi sedět a pomůže mu dostat se tam, kde chce být:

„Kurz Integrativní kouč jsem si vybrala na základě referencí a doporučení, proto jsem věděla, že bude “dobrý”. Nicméně již po prvním dni kurz vysoce předčil veškerá má očekávání! Koncept kurzu je výborně metodicky zpracovaný, interaktivní, s důrazem na praxi a osobní prožitek. Kurzem nás prováděly tři úžasné lektorky s profesionálním i lidským přístupem a po celou dobu nás podporovaly, motivovaly a inspirovaly. Kurz mi byl obrovským přínosem jak v pracovní, tak v osobní oblasti (tam je ten největší :).“ Mgr. Hana Kaniová, studijní ředitelka jazykové školy Pygmalion

Výukový cíl:

Účastníci získají v průběhu koučovacího kurzu INTECO – Integrativní kouč dovednosti v koučování pro profesionální provázení klienta k naplnění jeho cílů a to jeho vlastním způsobem. Účastníci kurzu se naučí koučovací techniky a postupy vycházející ze 4 koučovacích směrů a integrují koučink do vlastního stylu práce.

Podrobné informace a přihlášení zde:

https://www.smrov.cz/vzdelavani/kurz-koucovani

Přihláška
Říj 25 2021

25.10.21 - 05.11.22
9:00 - 2:00

Cena:
45900

Přihláška

Lektor:
PhDr. Sylvie Navarová
psycholog, kouč, supervizor
více o lektorovi

Místo konání:
NaZemi
Kounicova 42
Brno

mapa není k dispozici
+ iCAL export