Než začnete vyplňovat svůj profil

Základní podmínky nezbytné pro schválení profilu kouče

  1. Absolvování akreditovaného výcviku koučů v min. délce 80 hod.
    (jakoukoli uznávanou profesní asociací koučů v ČR či zahraničí,
    popř. u MŠMT, vedeného certifikovaným koučem)
  2. Odkoučováno alespoň 100 hodin

Připravte se

Všechno jasné? Skvělé, tak jdeme na to! Připravte si certifikát a vyhraďte si alespoň 15 – 20 min. Vašeho času. Čím více položek profilu vyplníte, tím bude pro zájemce zajímavější a vizuálně přitažlivější.

Přidat kouče na mapu


Pozn.: Vyhrazujeme si právo nezveřejnit profil a to v případech, kdy nabudeme dojmu, že by osoba kouče mohla svou pověstí ohrozit důvěryhodnost Mapy či zájem o ní u dalších odborníků.

Dobré vědět

MAPA KOUČŮ je otevřená všem koučům nezávisle na koučovacím směru, stylu či členství v profesních asociacích. Mapou však chceme mimo jiné přispět ke zpřehlednění koučovacího trhu a eliminovat zmatek spojený s nadužíváním pojmu kouč, kdy se pomalu každý vzdělavatel cítí být i koučem. Proto se na Mapu koučů mohou přidávat pouze koučové, kteří prošli patřičným výcvikem a alespoň minimální koučovací zkušeností.

Profil na MAPĚ KOUČŮ není zdarma. Vývoj a správa MAPY jsou náročné a bez Vašeho přispění není provoz možný. Nevyužíváme veřejné dotace, nedisponujeme žádnými příspěvky jako např. asociace ani nejsme firmou, která by mohla MAPU ze své hlavní činnosti dotovat. Proto je nutná Vaše spoluúčast.

Ceník je jednoduchý: 499 Kč  na rok nebo 899 Kč na dva roky. Vychází to na 42 Kč a 37 Kč měsíčně. Váháte? Vyzkoušejte si profil zdarma na 3 měsíce a uvidíte.

Výběr z možností najdete hned v prvním kroce vytváření profilu.