Nepropásněte příležitost a vyzkoušejte profesionální koučink na vlastní kůži

free of charge photo

 

Během příštího týdne můžete zažít koučink od skutečných profíků a to zcela zdarma nebo jen za kávu!

Jak je to možné?

V týdnu 16. – 22.5. totiž probíhá Mezinárodní týden koučování 2016 (ICW 2016)!
 

Co to je?

Mezinárodní týden koučování je zaměřený na propagaci profesionálního koučování, jehož cílem je přiblížit široké veřejnosti, co profesionální koučink skutečně je a jak výrazný posun může vnést do života každého z nás.

Každoročně ho vyhlašuje Mezinárodní federace koučů (ICF) a v České republice je organizován ICF ČR. Profesionální kouči z celého světa nabízejí v tomto jednom, ve všech zemích identickém týdnu, své aktivity bez nároku na honorář, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF a seznamují veřejnost s rozdíly mezi profesionálním koučováním a tím, co se často za koučování vydává.

(ICW 2016)

Pro koho to je?

Koučování je vhodné pro lidi, kteří chtějí získat nadhled, zjistit kde jsou a kam chtějí směřovat, potřebují zlepšit efektivitu, posílit motivaci nebo objevit nové cesty jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Kampaň mohou využít také ti, kdo chtějí koučování prostě zkusit a udělat si na něj názor. Nebo třeba firmy a personalisté, kteří koučování využívají nebo využít zvažují a chtějí mít přehled o způsobu práce konkrétních koučů

(Káva s koučem 2016)

Co konkrétně mohu využít?

icwV rámci projektu ICW 2016 můžete bezplatně využít infividuální koučování od zapojených profesionálních koučů, ale také navštívit veřejné workshopy.

Více informací o projektu naleznete na stránkách ICW 2016 nebo na Facebooku

 

kava-s-koucem-260x46Projekt Káva s koučem spojuje příjemné s užitečným, KÁVU A KOUČOVÁNÍ. Pozvěte na kávu toho „svého“ kouče vybraného z 64 zapojených profesionálů z celé ČR a užijte si společně dobrou kávu i profesionální koučování.

Více informací o projektu naleznete na stránkách Káva s koučem nebo na Facebooku.

Jaká témata se pro koučování hodí?

V podstatě cokoli, co potřebujete řešit, zlepšit, změnit, posunout, rozhodnout… Nejčastěji klienti řeší práci, vztahy, stres, motivaci, vyhoření, strachy a obavy, sebevědomí, kariéru, rovnováhu mezi pracovním a osobním životem apod.

Jaké jsou zkušenosti jiných?

Většina klientů minulých ročníků oceňovala především možnost srovnat si myšlenky, získat nadhled, jiný pohled na situaci a zvláště navržení konkrétních cílů a kroků, které chtějí pro změnu své situace udělat. Na projektu jim vyhovala  jaho transparentnost, jednoduchost, dostupnost a nezávaznost.

(Káva s koučem 2016)

Co mám tedy přesně udělat?

  • vyberte si kouče nebo akci z výše uvedených projektů
  • kontaktujte kouče a domluvte si s ním setkání / přihlašte se na akci
  • rozmyslete si alespoň orientačně téma, které chcete s koučem řešit
  • dostavte se na dohodnuté setkání / přihlášené akce!

 

Přejeme vám krásné zážitky!

 

Váš Koučinkportál
mediální partner uvedených projektů