O Koučinkportálu – pokračování

Volnočasový projekt

Portál je dotovaný osobním volným časem a energií několika nadšenců O nás, podporovaný podobnými nadšenci Garanti a Redakční rada, kteří plní portál svými zajímavými příspěvky v Pravidelných rubrikách nebo dohlíží na jejich kvalitu, bez kterých by portál nebyl tak živý a inspirativní.

„Nezávislý“ projekt

V dnešním světě nemůže být asi nikdo stoprocentně nezávislý, proto ty uvozovky. Nezávislost v našem případě chápeme možná spíše jako:

NESTRANNOST

Snažíme se informovat nestranně, co nejvíce objektivně. Nabízet různé pohledy na věc, diverzitu a pestrost.
Za čím si ale budeme vždycky stát a čeho se budeme držet je KVALITA a pohled na to CO JE PRAVÝ (rozuměj PROFESIONÁLNÍ) KOUČINK, i když si to každý dělá po svém. Nemyslíme si, že koučink je to nejlepší na světě, myslíme si jen, že je dobré, aby byl chápán správně. Aby byl tím, čím opravdu je.

NEZAVÁZANOST

Nejsme „zavázáni“ žádnému sponzorovi působícímu v oboru. Nejsme finančně podporováni žádnou firmou či asociací.

NEKOMERČNĚ KOMERČNÍ CHARAKTER

Nejsme dalším komerčním koučovacím subjektem. Nenabízíme, nevnucujeme ani nepropagujeme vlastní koučovací služby, maximálně  v rámci stejných možností, jako mají všichni ostatní (např. kalendář akcí, profil garanta či patička pod článkem).

Budeme zřejmě nuceni postupně vymyslet nějaký způsob financování, abychom portál mohli rozvíjet. Je tedy možné, že se zde objeví i placené služby a/nebo že požádáme o nějakou finanční podporu. Nicméně budeme hodně dbát na to, abychom neztratili nestrannost a stávající míru nezávislosti.

Zapojte se i Vy

Nemáme ambice na úplnost ani patent na rozum. Bude tu vždycky něco chybět, vždy se tu může objevit něco, s čím nebudete souhlasit nebo co podle Vás není správné, dobré, co byste udělali jinak, lépe, rychleji…

Místo kritik nás však prosím podpořte, bude to jistě oboustraně užitečnější. Tyto stránky vznikají a rozvíjejí se jako „nezávislý“ volnočasový projekt a uvítáme mezi námi i vás, pokud byste se chtěli na něm podílet.

Pomozte nám dobrou radou či otázkou, inspirativním či konstruktivně kritickým slovem, pomocnou rukou či nohou nebo čímkoli jiným, ozvěte se, budeme nesmírně rádi.

Těšte se na zajímavé články, odkazy, akce, doporučení, knihy, katalogy, užitečné nástroje a kdo ví, co ještě.

Děkujeme, že jste dočetli až sem. Vážíme si toho.

Mějte se krásně!