V říjnu můžete opět zajít na Kávu s koučem

kava-s-koucem-260x46

 
 

V týdnu od 1. do 7. října 2016 opět poběží v českých městech akce KÁVA S KOUČEM.

Jedná se o akci zkušených certifikovaných koučů, kteří dva týdny ročně – u příležitosti Mezinárodního dne kávy (1. října) a Mezinárodního týdne koučování ICW (v květnu) – nabízejí svůj čas, know-how a pomoc zájemcům o koučování za pozvání na dobrou kávu.

Co je cílem projektu?

Spojit zážitek z dobré kávy s přínosem dobrého koučování. Dát lidem možnost zjistit, v čem a jak jim koučování může pomoci. Místo teorie projekt nabízí ochutnávku a možnost skutečně se se svým tématem posunout. Káva s koučem garantuje vzdělání i praxi zapojených koučů.

Další snahou je získat od účastníků zpětné vazby. Sdílením reálných zkušeností tak lze pomoci ostatním, seznámit se s koučováním, zjistit, kdy služeb kouče využít a jak může prospět.

Komu je Káva s koučem určena?

Koučování je vhodné pro lidi, kteří chtějí získat nadhled, zjistit kde jsou a kam chtějí směřovat, potřebují zlepšit efektivitu, posílit motivaci nebo objevit nové cesty jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Kampaň mohou využít také ti, kdo chtějí koučování prostě zkusit a udělat si na něj názor. Nebo třeba firmy a personalisté, kteří koučování využívají nebo využít zvažují a chtějí mít přehled o způsobu práce konkrétních koučů.

Chcete to také zkusit?

Je to jednoduché:

  1. Pokud ještě nevíte o koučování moc a nemáte s ním zkušenost, přečtěte si pro začátek Co  koučink vlastně je, abyste věděli zhruba co čekat a co naopak nečekat.
  2. Rozmyslete si téma, oblast, konkrétní věc či situaci, kterou si chcete s pomocí kouče vyjasnit, zlepšit, změnit či vyřešit.
  3. Vyberte si z galerie koučů toho „svého“ kouče, zavolejte mu nebo napište a pozvěte ho/ji na kávu – domluvite si schůzku.

Více informací

V letošním roce probíhá již třetí ročník Kávy s koučem. Do květnového běhu se zapojilo 82 koučů z 52 českých měst. Jejich nabídku využilo více jak 260 klientů. Akce vznikla v roce 2014 jako spontánní akce koučů neformálně sdružených v profesní skupině KOUČOVNA.CZ (na sociální síti LinkedIn) na vyhlášení mezinárodního týdne koučování ICW, (vyhlášeného mezinárodní asociací koučů ICF).

Více informací naleznete na stránce www.kavaskoucem.cz. Sledovat můžete také Facebook Káva s koučem

Zdroj: článek Pozvání na Kávu s koučem 2015 a stránky www.kavaskoucem.cz

Save

Save

Save

Save