Vyšla nová kniha – Tajemství mentálního tréninku

Grada uvedla na trh zajímavou knižní novinku o mentálním tréninku nejen pro sportovce.  Níže najdete oficiální informace ke knize i její recenzi mimo jiné také od jednoho z našich odborných garantů, mentálního trenéra sportovců a kouče, Mgr. Jiřího Kastnera.

Tajemství mentálního tréninku

Jak zvládnout strach, otočit prohraný zápas a proměnit slabiny v přednosti
Daniel C. Gonzales a Alice McVeigh

Staňte se mistry své mysli! Techniky mentálního tréninku jsou nesmírně přínosné pro každodenní „bojovníky“ ze všech oblastí života a uplatníte je v nejrůznějších situacích. Kniha vám pomůže dosáhnout vyšší úrovně výkonnosti a osobních úspěchů, bez ohledu na to, v jakém oboru působíte či jakým čelíte výzvám.

Anotace:

Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých pozitivních změn, zbavte se negativní kritiky, kterou máte ve své hlavě. Neboť vše, co se odehrává ve vaší hlavě, výrazně ovlivňuje kvalitu vašich výkonů.

Ve čtivé a inspirující knize najdete strhující příběhy z autorova života, kdy působil jako pilot námořnictva, federální agent, armádní specialista v oboru kybernetické bezpečnosti, zápasník a držitel černého opasku v brazilském džiu-džitsu nebo výkonnostní trenér.

Tyto adrenalinové zážitky vyvažují vzpomínky na starého mistra bojových umění Lea, který svými moudrými radami pomohl autorovi a mnoha sportovcům k výborným výkonům a vítězstvím a jehož prostřednictvím se čtenář seznamuje se základními principy mentálního tréninku a ovládání mysli.

Staňte se mistry své mysli a vítězi!

Recenze:

Autor inspirativní a čtivou formou propojuje teoretické znalosti z oblasti sportovní psychologie s praktickými případy z „terénu“. Nenásilnou formou tak proniká do vědomí čtenáře a pouhým čtením ho učí zásadám, jak využít maximálně svůj potenciál, a to nejen ve sportovní roli.

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.
hokejový trenér, manažer, specialista v oblasti motivace a mentálního tréninku

 

Pokud chcete být profesionálem v jakékoli činnosti a být na cestě mistrovství, musíte sami před sebou obhájit, že jste každý den udělali své maximum a opět se o kus zlepšili. Tato kniha vás to naučí.

Mgr. Jiří Kastner, MBA
osobní kouč a mentální trenér sportovců, manažerů a majitelů firem

Zdroj: Grada Publishing, a.s.