Zapojte se

ZAPOJTE SE do společného tvoření tohoto portálu, který má ambici stát se užitečným inspirativním místem pro odbornou i laickou veřejnost.

Pomozte nám dobrou radou či otázkou, inspirativním či konstruktivně kritickým slovem, nebo ještě lépe aktivní pomocnou rukou. 

ZAPOJTE SE:

JAKO AUTOR

  • Píšete rádi články o koučování či podobných tématech? My vám je v rámci Pravidelných rubrik po schválení redakční radou rádi zveřejníme. Uvítáme pravidelnou i nepravidelnou spolupráci. Vaše originální, dosud nepublikované příspěvky v min. rozsahu 500 slov můžete zasílat přímo na redakceatkoucinkportaldotcz  (redakceatkoucinkportaldotcz)  . Bližší informace pro vás zpracováváme.
  • Raději si povídáte se zajímavými lidmi než píšete? Skvěle, připojte se k autorům rozhovorů do Pravidelné rubriky ROZHOVORY

JAKO SPOLUPRACOVNÍK

  • Aktuálně nejvíce potřebujeme aktivity:

          WEBAŘE – vývoj portálu

          GRAFIKA – zkrášlování portálu

          BUSINESS ANDĚLApomoc s nastavením modelu pro financování portálu

Zaujalo vás něco a chcete bližší informace nebo máte vlastní nápad?

NAPIŠTE NÁM  (infoatkoucinkportaldotcz)  

Důležité je vědět, že se jedná o dobrovolnickou spolupráci. Portál je aktivita několika nadšenců a nemá zatím žádné zdroje financování. Za vaši pomoc můžete čerpat určité výhody (reklama, dle dohody drobné finanční odměny nebo v případě business anděla např. podíl z výsledků apod.) nebo v případě, že studujete, získat určitou praxi. Pokud jste absolvent vedený na úřadu práce  a máte méně než 2letou praxi, můžeme vás i zaměstnat.